دپارتمان مشاوره و آموزش

این دپارتمان با هدف آموزش و مشاوره دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و شاغلین در جهت شناخت و تبیین ابعاد مختلف کسب و کار و توانمندسازی افراد در حوزه‌های صنعت و دانشگاه با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی، همایش‌ها و برپایی نمایشگاه‌های تخصصی فعالیت می‌کند.
اکنون شرکت ویرا با همراهی انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران و جهاد دانشگاهی با داشتن سابقه قابل ملاحظه و ارتباط قوی در به‌کارگیری افراد مجرب و استفاده از تجارب شرکت‌های فعال در عرصه مهندسی کشور از سوی دیگر در جهت برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت گام برمی‌دارد.

این مجموعه با داشتن مجوزهای گوناگون آموزشی از جمله مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و ارائه گواهینامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی آماده ارائه خدمات آموزشی به شاغلین، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و برگزاری رویدادهای ویژه برای شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در زمینه‌های مختلف است.
تاکنون چندین رویداد توسط این دپارتمان برگزارشده است که استقبال خوب مخاطبان ما را در انجام فعالیت‌های خود و رسیدن به اهداف مجموعه دلگرم‌تر کرده است. از جمله‌ فعالیت‌های انجام‌شده در این دپارتمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:​​​​​​​

دوره‌های تخصصی آب و فاضلاب

دوره‌های تخصصی منابع آب

دوره‌های تخصصی آبیاری و زهکشی

دوره‌های تخصصی سد سازی

دوره‌های تخصصی کنترل پروژه و مسائل قراردادی

دوره‌های عمومی

سبد خرید